<style> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Reklam ağımız Almanya'daki hemen hemen her şehirde bulunmaktadır. Tüm tanıtım araçları arasındaki farklı yeri bir müddet daha öyle kalacaktır. Reklam kampanyalarınız tüm ekranlar üzerinde gösterilmektedir. Buna ek olarak kampanyalarınızı 3 Boyutlu sunum imkanınız olacaktır. Bu da size izleyiciler üzerindeki etkiyi artırarak, kampanyalarınızın daha dikkat çekici olması yönüyle artı kazandıracaktır.

Ekranlarımız 7 havalimanında, 150 den fazla alışveriş merkezinde, 30 tren istasyonunda ve 40 otoparkta bulunmaktadır. Standart gösterimlerimiz 4-6 hafta arasındadır.

Reklamınızın belli lokasyonlara ulaştırmak mı istiyorsunuz ? Problem değil. Gezici ekranlarımız sayesinde hedef kitlenize en uygun bölgelerde reklam sunumlarınızı yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra dev posterler ve ışıklı posterlerle de Almanya genelinde hizmet vermekteyiz. Bölgesel ve ulusal reklam kampanyalarınıza destek vermekten gurur duyarız. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

REKLAM AĞI

382 sabit ve 1,000 hareketli lokasyon

icons5

Hava Alanları

icons4

Sinema ve Tiyatrolar

icons3

Alışveriş Merkezleri

icons6

Tren İstasyonları

icons8

Işıklı Posterler

EXAMPLE CINEMA NETWORK

Reach your aimed target group of moviegoers with attention-grabbing 3D spots without 3D glasses. Book on favorable terms, our permanently installed advertising network 3D moving image without glasses across Germany on 300 screens in 60 cinemas.
In this permanent network, we use 3D screens in 32 inches Landscape (16: 9) with a screen diagonal of 81 cm. The displays have a Full HD resolution and are available in single and double-steles in exposed places in the foyers of UCI and CineStar Cinemas.

PERFORMANS

47 cities and metropolitan areas
60 multiplex cinemas
300 Screens
12 hours airtime daily
21 minutes contact time in the cinema foyer
4.32 million guaranteed spot broadcasts per month
2.17 million moviegoers per month
IVW 2,614 (total)
kino-werbenetz
kino-stele
Airport
3D-Advetising

Shopping-Center
3D-Screens

Railway station
3D-Screens

Multiplex theater
3D-Advertising

Shopping-Center
Railads

Multiplex theater
Railads

Airport
3D-Advertising

Shopping-Center
3D-Advertising