<style> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Vizyonumuz : Gelecek şuan burada. Tüm insanlar günde ortalama 8000 farklı mesaj ile karşı karşıya gelmektedir. Bu nedenle simülasyon olağanüstü bir dikkat çekicidir. Tom Cruise un başrollerinde oynadığı "Minority Report" ya da "Star Wars" filmlerini hatırlayın. Şeffaf cam ekranların üzerindeki hologram görüntüleri hatırlayacaksınız. Bilim-Kurgu artık gerçek ve bu gerçeği sizlere sunuyoruz.

United Media yenilikçi medya formları ve kampanyalar geliştiren bir reklam şirketidir. Hedefimiz giderek karmaşıklaşan reklam dünyasında size rekabet avantajı sağlamaktır. Geleceğin reklam teknolojisini bugünden görüp, reklamları ona göre düzenlemek size bu avantajı sağlayacaktır.

Biz reklamcılık alanınca birçok teknolojide öncelik etmekteyiz. Yarının teknolojisini bugünden düşünerek reklamcılığın hizmetine sunuyoruz. United Media yaratıcı insanları ve teknoloji uzmanlarını bu amaç üzerine bünyesinde bir araya getirmektedir. Almanya'da reklamcılık alanında liderliğimizi Amsterdam ve Dubai'deki ofislerimize de devam ettirmek istiyoruz.

İnsanları gözlük gerektirmeyen 3D ekranlarla, 3D duvar videolarıyla ve şeffaf kristal ekranlarla şaşırtarak büyülemeye ve bu konuda ilk olmaya devam ediyoruz. Bu yüksek teknoloji ürünlerimiz satın alınabilir ve ya kiralanabilir. Reklam ağımız içerisinde, sinemalardaki, alışveriş merkezlerindeki ve havaalanlarındaki cihazlarımızdan yaralanabilirsiniz.

Bizim diğer bir reklam alanımız ister yaratıcı ortam medyaları. Ortam pazarlama konusunda Almanya'nın en deneyimli kuruluşlarından biri olmaktan gurur duyuyoruz. OOH sektöründe 2005 yılından bu yana kampanyalar geliştiriyoruz. Yaratıcı tasarımlarımızı online iletişim ve birim tasarımlarını en iyi şekilde birleştirmemiz oluşturmaktadır.

MÜŞTERİLERİMİZDEN BAZILARI