<style> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>
more-media-3dvideowalls

Yeni bir boyut sunuyoruz. 3D gözlüğe gerek kalmadan 3D görüntüleri izlemenizi sağlayan muhteşem 3D ekranlar. Bu ekrandan daha büyüğünü bulmanız mümkün değildir. toplam 12K çözünürlüğe sahip 4.40 x 2.40 metre 3D görüntüyü gözlük kullanmadan deneyimleyebilirsiniz. 3D ekranlar sayı gözetmeden aynı anda birçok izleyiciye 3D görüntü izleme imkanı sunabilmektedir.

3D duvar ekranı özel bir uygulamamız olan 65 inçlik dev bir ekrandır. İsteğe göre küçük boyutları da üretilmektedir. Örnek olarak izleyicilerinize bir otomobili 1 e 1 boyutta 3 Boyutlu olarak sunabilirsiniz. Ayrıca tablet ile ekran arasında bağlantı kurup, istediğiniz içeriği anlık olarak izleyicilerinize sunabilirsiniz. İçerik üretimi konusunda bizden destek alabilirsiniz.

3D video duvarı, dünyanın en büyük 3D ekranı ünvanına sahiptir.

3d-video-wall

12K çözünürlüklü dev 3D ekran Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi başarmıştır.

Bu ekrana satın alma, kiralama veya reklam ağı yöntemi ile sahip olabilirsiniz. İstediğiniz yere kurulup yapılabilmektedir. Kurulum teknik ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Eğer kurulum için uygun bir yere sahip değilseniz, alışveriş merkezleri ve hava alanlarındaki ekranlarımızdan reklam ağı kampanyalarımız ile yararlanabilirsiniz.

DETAYLAR

System: 9 x 65 inch 3D displays (landscape) for 3D without glasses
Size approx L 424 cm x H 242 cm
Total Area: About 10 sqm 3D Wal
Total resolution: 12K – (3 x 4K Ultra HD measured in width)
Placement: freely placeable in the romm or onto a wall
Viewing distance: 6 to 16 meters
Incl .: 3D server and UMTS Controlling
Optional: Tablet for content selection, broadcast and sound
Other versions: 4 x 65 inch, 9 x 50 inches