<style> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>
more-media-3d-screens

United Media sizlere Dünyanın en yenilikçi ve heyecan verici teknolojilerinden birini sunuyor. Gözlük kullanımına ihtiyaç duymadan 3D görüntü keyfini yaşayabilirsiniz.

4K çözünürlüğe sahip 3D ekranlar Ultra HD kalitesinde görüntü sağlar. 3D ekranlar geleneksel 2 Boyutlu ekranlara karşı iyi bir alternatifdir. 3D ekranlarda nesneler havada uçar gibi görünür, bu da izleyiciler için oldukça dikkat çekicidir. Gözlük kullanımına gerek kalmadan yüksek 3D görüntü kalitesi sağlanabilmektedir. 40 saniye ve daha uzun içerikler ile izleyicilere şaşırtıcı bir deneyim sunabilirsiniz. 

Paralaks bariyer teknolojisi sayesinde izleyicilere en yüksek parlaklık değeri sunulmaktadır. Ek olarak izleyiciler gözlük kullanımına gerek duymadığı için, aynı anda birçok izleyicinin 3D görüntü izlemesini mümkün kılar. 3D Ekranlar aydınlığın farklılık gösterdiği her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. İsteğe bağlı olarak dokunmatik ekrana dönüştürülebilir ve ya kızılötesi ile komut verilebilir. Bu sayede izleyiciler kendi istedikleri içeriği izleyebilmektedir. Çözüm ortaklığımız sayesinde biz size ihtiyacınız olan içeriği oluşturma hizmetini verebiliyoruz. İçeriklerinizi istediğiniz zaman aralıklarında değiştirebilmeniz için de hiçbir engel yoktur.

özlük gerektirmeyen 3D ekranlarımızın 39-65 inç e kadar değişik ebatları bulunmaktadır. Küçük boyuttaki ekranlar daha küçük dükkanlar ve işyerleri için uygundur. Büyük ekrana ihtiyaç duyanlar için de 65 inçlik dev ekran modelimiz de portföyümüzde bulunmaktadır. Ayrıca talep edilirse, istenilen ebatlarda üretim yapılabilmektedir. United Media 3D ekranların dünyadaki ilk üreticisidir. Bütün 3D ekranlar tak çalıştır uyumludur ve sadece bir elektrik kaynağına ihtiyaç duymaktadır.

 

BOYUTLAR

3d-werbung-screen2

Kiralama ve Satın Alma ile ilgili birçok seçeneğimiz mevcuttur. 3D ekranlar kurulup çalıştırılarak teslim edilmektedir.

icons0

Reklam Ağı
4 Haftalık Kullanım

 

icons1

Satın Al
Esnek Seçenekler

 

icons2

Kirala
Esnek Periyotlar

 

icons7

Servis
Kurulum Sökülüm